Zapisy

  Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie rejestracji elektronicznej, opłacenie pakietu startowego przelewem oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa podczas odbioru pakietu w dniu zawodów. Wypełnienie deklaracji uczestnictwa i dokonanie opłaty rejestracyjnej, o której mowa jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu

Dystans dla biegaczy wynosi:
a. Bieg główny: 5km
b. Marsz Nordic Walking 5km
c. Biegi dziecięce i młodzieżowe: 200m, 600m, 1000m, 2000m
 

9.06.2022

UWAGA! – z racji bardzo dużego zainteresowania biegami dziecięcymi, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo najmłodszym biegaczom, biegi dziecięce zostały podzielone na biegi cząstkowe. Fakt ten zdeterminował przesunięcie biegu głównego i marszu NW o 1 godzinę - na godzinę odpowiednio 13.30 i 13.35. Dziękujemy za wyrozumiałość!

GODZINY POSZCZEGÓLNYCH BIEGÓW

Biegi dzieci – główne dystanse i biegi cząstkowe:

10.30 – rozgrzewka  dla wszystkich biegów dziecięcych i młodzieżowych

 

Bieg 200m – w ramach kategorii wiekowej 2019-2016 odbędzie się siedem biegów cząstkowych dzieci, według poniższego podziału:

10:55 zbiórka na starcie biegu 200 m  pierwszej grupy, kolejna przygotowuje się obok miejsca startu.

11:00 -start biegu 200m SOWY (dz)

11:05 -start biegu 200m WIEWIÓRKI(dz)

11:10- -start biegu 200m SARNY (dz)

11:15 -start biegu 200m JEŻE (ch)

11:20 -start biegu 200m LISY (ch)

11:25 -start biegu 200m BOBRY (ch)

11:30- start biegu 200m KRECIKI (ch)

Bieg 600m – w ramach kategorii wiekowej 2015-2013 odbędą się cztery biegi cząstkowe dzieci, według poniższego podziału:

11:31 zbiórka na starcie biegu 600m pierwszej grupy, kolejna przygotowuje się obok miejsca startu itd.

11:35 -start biegu 600m WILCZYCE (dz)

11:40 -start biegu 600m LISICE (dz)

11:45 -start biegu 600m LISY (ch)

11:50 -start biegu 600m ZAJĄCE (ch)

Bieg 1000m w ramach kategorii wiekowej 2012-2010 odbędą się dwa biegi cząstkowe dzieci, według poniższego podziału:

12:00 start biegu 1000m Kuny (dz)

12:10 start biegu 1000m Niedźwiedzie (ch)

Bieg 2000m w ramach kategorii wiekowej 2009-2007

12:15 zbiórka na starcie biegu

12:20 start biegu 2000 m DZIKI (dziewczynki i chłopcy)

13:00  Dekoracja Biegu Dziecięcego

Zgodnie z regulaminem koronacja i nagrody w biegach dziecięcych będą przyznawane na trzech dystansach: 600m, 1000m, 2000m 3 pierwsze miejsca chłopców i dziewczynek w każdej kategorii wiekowej (w trzech głównych dystansach). Dla przykładu dystans 600m - 2015-2013 składa się z czterech biegów cząstkowych, których wyniki są łączone w .

Na dystansie 200m wszyscy zawodnicy są zwycięzcami!!! Każdy z nich otrzyma medal, drobny upominek i dyplom.
 

Bieg główny i marsz NW:

13:15  Rozgrzewka dla biegu 5 km i marszu NW

13:30  Start  bieg główny 5 km

13:35  Start NW

Nagrody przyznawane zgodnie z regulaminem

https://sportevents.time4run.com.pl/wydarzenie/load?id=294&t=regulamin

Bieg główny i marsz odbędzie się w Wielkopolskim Parku Narodowym.

Meta znajduje się w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.

Start w okolicy wejścia głównego do Muzeum.

Biegi dziecięce i młodzieżowy odbędą się w granicach Muzeum.

 

Linki do mapek tras:

 

 
 
 
Planowane godziny startów:

11:00 - 200m (chłopcy rocznik 2019 -2016)

11:05 - 200m (dziewczynki rocznik 2019 -2016)

11:15 - 600m (dziewczynki i chłopcy roczniki 2015-2013)

11:30 - 1000m (dziewczynki i chłopcy roczniki 2012-2010)

11.45 - 2000 m (dziewczynki i chłopcy roczniki 2009-2007)

Biegi dziecięce i młodzieżowe także są objęte elektronicznym pomiarem czasu (numery startowe z chipem). Wszyscy uczestnicy biegów otrzymają pamiątkowe medale.
Bieg główny i marsz NW:
12:30 – bieg główny 5km
12:35 – marsz Nordic Walking 5 km 
Trasa biegu i marszu przebiegać będzie ścieżkami leśnymi i polnymi.