Zapisy
Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie rejestracji elektronicznej, opłacenie pakietu startowego przelewem oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa podczas odbioru pakietu w dniu zawodów. Wypełnienie deklaracji uczestnictwa i dokonanie opłaty rejestracyjnej, o której mowa jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
GODZINY POSZCZEGÓLNYCH BIEGÓW:
Biegi dzieci – główne dystanse i biegi cząstkowe:
9:45 – rozgrzewka dla wszystkich biegów dziecięcych i młodzieżowych.
BIEGI 200M:
09:55 zbiórka na starcie biegu 200 m pierwszej grupy, kolejna
przygotowuje się obok miejsca startu.
Bieg 200m – w ramach kategorii wiekowej 2021-2018 odbędzie się 10 biegów cząstkowych dzieci, według poniższego podziału:
1. ŻBIKI 10:00
2. WIEWIÓRKI 10:05
3. JEŻE 10:10
4. SOWY 10:15
5. LISY 10:20
6. SARENKI 10:25
7. BOBRY 10:30
8. KUNY 10:35
9. WYDRY 10:40
10. RYSIE 10:45
BIEGI 600M:
10:46 zbiórka na starcie biegu 600m pierwszej grupy, kolejna przygotowuje się obok miejsca startu itd.
Bieg 600m – w ramach kategorii wiekowej 2017-2015 odbędzie się 5 biegów cząstkowych, według poniższego podziału:
10:50 start biegu 600m WILCZYCE (dz) 2017/16
10:55 start biegu 600m ŁASICE (dz) 2015/16
11:00 start biegu 600m ZAJĄCE (ch) 2017
11:05 start biegu 600m WILKI (ch) 2015/16
11:10 start biegu 600m ŻUBRY (ch) 2016/17
BIEGI 1000M:
Bieg 1000m - w ramach kategorii wiekowej 2014-2012 odbędą się 3 biegi cząstkowe dzieci, według poniższego podziału:
11:15 ŁANIE (dz) 2012 + osoby przepisane z biegu 2000m
11:25 SÓJKI (dz) 2014/13
11:35 JELENIE (ch)
11.45 -12.00 Pokaz karate Wiktorii Łuczyńskiej
12.15 Dekoracja Biegów Dziecięcych i Młodzieżowych
Zgodnie z regulaminem dekoracja i nagrody w biegach dziecięcych będą przyznawane na dystansach: 600m, 1000m, 3 pierwsze miejsca chłopców i dziewczynek w każdej kategorii wiekowej (dwóch głównych dystansach).
Dla przykładu dystans 600m - składa się z pięciu biegów cząstkowych, których wyniki są łączone w jedno zestawienie i dopiero wtedy wyłaniane są pierwsze trzy miejsca chłopców i dziewczynek.
Na dystansie 200m wszyscy zawodnicy są zwycięzcami!!! Każdy z nich otrzyma medal oraz drobny upominek.
Dekoracji dokonują ambasadorki biegu.
UWAGA: Od godziny 11:00 można korzystać z gry terenowej!
Bieg główny i marsz NW:
12:00 – 12.15 Rozgrzewka dla biegu 10 km
12:40 Start bieg główny 10 km
12:45 Rozgrzewka dla biegu 5km i NW
13:00 Start bieg główny 5 km
13:10 Start NW
Nagrody przyznawane zgodnie z regulaminem:
https://time4run.com.pl/.../Regulamin-Bieg-Poznaniaka...
Biegi główne i marsz odbędą się w Wielkopolski Park Narodowy.
Meta znajduje się w Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.
Start w okolicy wejścia głównego do Muzeum.
Biegi dziecięce i młodzieżowy odbędą się w granicach Muzeum.
14.20 Dekoracja Biegów dla osób dorosłych
14.45 Zakończenie wydarzenia
Nagrody przyznawane zgodnie z regulaminem:
https://time4run.com.pl/wp-content/uploads/2024/02/Regulamin-Bieg-Poznaniaka-2024.pdf
Bieg główny i marsz odbędzie się w Wielkopolskim Parku Narodowym.
Meta znajduje się w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.
Start w okolicy wejścia głównego do Muzeum.
Biegi dziecięce i młodzieżowy odbędą się w granicach Muzeum.
Linki do mapek tras:
- http://biegpoznaniaka.pl/node/82 - 10km, 5km, 5kmNW
- http://biegpoznaniaka.pl/sites/default/files/669x473xbieg_5_km_i_nw_5km_ze_strzalkami_0.png.pagespeed.ic.YcSo84v308.webp
- http://biegpoznaniaka.pl/node/83 - biegi dziecięce